Etiler evden eve nakliyat

 Etiler Evden Eve Nakliyat – Etiler Nakliyat

 Etiler evden eve nakliyat olarak evden eve taşımacılık yapmaktayız. Etiler nakliyat işini eşya nakliyesinin yanında uzman elemanlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Şehir içi ve şehirler taşımacılık yaparken nakliye araçlarımızdan yararlanmaktayız. Ferah Nakliyat ismimizle Etiler nakliyeciler denildiğinde ilk akla gelen firmayız. Marangozluk, paketleme, montaj ve yükleme gibi tüm görevleri üstlenmekteyiz. Etiler evden eve nakliyat fiyatları belirlerken uyguladığımız işlemin kalitesine en uygun ücretleri teklif etmekteyiz.

Etiler evden eve nakliyat firmaları arasında profesyonellik bakımından üstün firmalar arasındayız. İstisnasız her müşterimizi memnun etmeden işimiz bitti demiyoruz. Ev eşyası taşıma işleminden sonra evinizi tam anlamıyla kurup, kullanıma hazır hale getirmekteyiz. Etiler nakliyat çalışmalarımız siz bitti demeden bitmez.

Etiler evden eve taşımacılık görevlerinde minimum dört personel ile görev alıyoruz. Tüm çalışanlarımız nakliye şirketimizin sigortalı görevlileridir.

Ev eşyası taşımasında kullanılan tüm araçlarımız mobilya ve ev eşyası taşımak üzere dizayn edilmiştir. Her boyut ve miktarda eşyayı alacak kamyon nakliyesi araçlarımız mevcuttur.

Şehir içi hizmetlerde minimum kar payıyla çalışmaktayız. Aldığımız ücreti gözetmeksizin aldığımız işleri itinalı ve sıfır hasar ile teslim etmekteyiz.

Etiler şehirler arası evden eve nakliyat görevlerinde size özel kabinli araçlar ile uzun yola çıkmaktayız. Kendi ekibimizi eşyalarınız ile birlikte göndermekteyiz. Eşyalarınız size teslim edilene kadar Ferah Nakliyat güvencesi altındadır.

Asansörlü evden eve nakliyat taleplerinizde en yüksek katlarda dahil çalışmaktayız. Bu şekilde işlemlerimiz daha kolay ve eşyaların taşınması bakımından daha güvenli hale gelmektedir.

 Etiler Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

  •  Etiler evden eve nakliye
  • Etiler asansörlü evden eve taşıma
  • Etiler sigortalı evden eve nakliye
  • Etiler nakliyat
  • Etiler şehirler arası evden eve nakliyat
  • Etiler eşya taşıma

Yaptığımız tüm eşya taşıma hizmetlerinde eşyalarınızın tamamı güvencemiz altındadır. Gerek paketleme gerek montaj konusunda hassasiyetimize güvenin. Eşyalarınız bizim emanetimiz olduğu sürece emin ellerde demektir.

Planlama aşamasında tüm çalışma sistemimiz size anlatılmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda hareket edilmektedir. Hedefimiz tüm eşyalarınızı hasar riskini ortadan kaldırarak evinize iletmektir.

Etiler Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Teklif: Bizi arayıp talep oluşturduğunuz durumda sizin için yaptığımız fiyat belirleme aşamasıdır. Bu çalışmada evinizdeki eşya miktarı ve taşımacılık sistemimiz üzerinden değerlendirme yapmaktayız.

Anlaşma: Etiler evden eve nakliyat görevi için fiyat teklifi aldıktan sonra taşıma için plan hazırlaması gerçekleşiyor.

Başlangıç: Anlaşma sonucu belirlenen gün geldiğinde çalışanlarımız ve ekibimiz evinize geliyor. Başta taşınma esnasında sökülecek mobilyaların montajını yapıyor ve paketliyor. Ardından evinizdeki diğer eşyalarda muhafaza altına alınıyor ve aracımıza yükleniyor.

Kurulum: Nakliye ardından yeni evinize gelen eşyalar burada eski evinizdeki haline getiriliyor. Mobilyaların geri montajı yapılıyor. Beyaz eşyalarınız bağlantıları gerçekleşiyor. Avizeler, duvar monte ve perdeleriniz yerlerine sabitleniyor. Koli ve diğer malzemeleriniz listelemeye göre odalarına dağıtılıyor.

Sunum: Etiler nakliyat sonucu eşyaların taşıması ve nakliyesine dair tüm işlem bittikten sonra yeni eviniz size sunuluyor. Siz de yeni evinizi kontrol edip tamam dedikten sonra ödememizi alıp işimizi bitiriyoruz.

Ferah Nakliyat olarak yaptığımız işin hakkını veriyor ve olumlu faydalarını daima görüyoruz. Etiler evden eve nakliyat talebi için size bir telefon kadar yakınız.

 

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.