Taşıma mesafesi, taşınacak eşya hacmi, taşıma işlemi gerçekleştirilecek olan konutun yüksekliği, asansör varlığı ve daha bir çok etken sizi ziyaret ederken yanımızda getireceğimiz teçhizatı belirlememize yardımcı olur. Böylelikle telefon yolu ile tüm bilgileri alır ve fiyat konusunda anlaşmamızın ardından ziyaret için tarih ve saat belirleriz.

Taşıma öncesi mutfak eşyalarınızın ve giysi gibi hızlı toparlanabilecek özel eşyalarınızı bir koli ve çuval yardımı ile toplamanız gerek iş yükünü azaltması gerek ise maaliyetleri düşürmesi açısından yararlı olacaktır. Tabii ki düşen maaliyetler size aynı şekilde yansıtılacaktır.

Sizin, eşyalarınıza önem verdiğinizi biliyoruz. Biz de bunu bilerek hareket etmek amacıyla taşıma öncesi ürünlerinizi fotoğraflayarak taşıma sonrası hasar alıp almadığını görmenize yardımcı oluyoruz. Hasar almaması için de dayanıklı ambalaj ürünleri ile sararak güvene alıyoruz.

Taşınmasını istediğiniz ve montajını yapamadığınız eşyalarınız için marangoz ve elektrik ustalarımız vardır. Sanit bir eşyanızın sökülmesi, nakli ve monte edilmesi ustalarımızın görevidir.